Посольство України в Турецькій Республіці

, Київ 08:13

Посол відвідав з робочим візитом місто Кириккале

16 червня 2017, 19:00

13 червня 2017 р. Посол України в ТР А.І.Сибіга відвідав з робочим візитом місто Кириккале. Поїздку здійснено на запрошення Товариства культури та взаємодопомоги кримських тюрків згаданого регіону. Проведено зустрічі з керівництвом провінції та міста Кириккале, зокрема з губернатором І.Хактанкачмазом. Обговорено питання розвитку зв’язків між регіонами України і ТР.  
Посол України разом з керівництвом Платформи організацій кримськотатарської діаспори ТР, Товариства турецько-української дружби  і представниками місцевої влади взяв участь у відкритті підготовленої Посольством фотовиставки щодо окупації Криму. А.І.Сибіга виступив з промовою під час зборів представників кримськотатарської громади, в якій підкреслив, що окупація Криму є міжнародним злочином, за який буде покарано, а півострів повернеться до складу України.  Посол України як почесний гість відвідав також іфтар (вечерю розговіння), що був влаштований кримськотатарською громадою.

У ході зустрічей окрему увагу також приділено проекту будівництва комплексу будівель релігійно-культурного та соціального призначення для кримських татар у Херсонській області.