Посольство України в Турецькій Республіці

, Київ 07:21

Посол України взяв участь у відкритті чергового українського осередку в Туреччині

10 листопада 2017, 17:19

9 листопада 2017 року Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга відвідав найбільше причорноморське місто Самсун з метою налагодження міжрегіональних контактів, а також участі у відкритті української спілки.
Візит Посла було розпочато із зустрічі з української громадою. Чорноморська асоціація українців - це вже п’яте українське об’єднання, офіційно зареєстроване в цьому році. З цієї нагоди відбувся урочистий захід , участь у якому взяло керівництво регіону, бізнесмени, представники громади та ЗМІ.
Особлива увага надавалася бізнесовій складові візиту, в рамках якого відбулася зустріч із керівництвом Торговельно-промислової палати м. Самсун, де Андрій Сибіга передав пропозиції щодо можливостей ведення бізнесу та перспектив інвестування в Україні.
Під час зустрічі з керівництвом регіону Посол України відзначив, що на фоні поглиблення стратегічного партнерства між Україною і Туреччиною українська сторона прагне також розвивати міжрегіональне співробітництво. За її результатами сторони констатували доцільність  започаткування прямого авіа- та морського сполучення між Самсуном та містами України.