Посольство України в Турецькій Республіці

, Київ 07:24

Відбулась виставка унікальних документів з Османського архіву щодо діяльності місії УНР на території ТР у період 1918-1921 рр. 

23 грудня 2017, 17:18

Відзначення 100-річчя дипломатичної служби України стало чудовою нагодою для проведення виставки унікальних документів з Османського архіву в Стамбулі щодо діяльності місії УНР на території ТР у період 1918-1921 рр. Офіційна церемонія відкриття відбулася 22 грудня 2017 року в історичній будівлі першого парламенту Туреччини. Матеріали були підготовлені завдяки праці д-ра Стамбульського університету Мехмета Фахрі Фурата.
Участь у заході взяли представники МЗС ТР, зокрема директори департаментів та управлінь, що відповідають за відносини з Україною, посли іноземних місій, акредитованих в Туреччині, журналісти та інші.
Під час заходу відбулася також демонстрація відео з підписання українською та турецькою делегаціями Брест-Литовського мирного договору.
100 років тому Туреччина підтримала створення Української незалежної держави, наразі рівень співпраці між нашими країнами досяг рівня стратегічного партнерства, підтримка ТР залишається незмінною.