Посольство України в Турецькій Республіці

, Київ 21:38

22 січня – День Соборності України

22 січня, 10:01

Двадцять другого січня Україна святкує День Соборності. У 1919 році, саме у цей день, дві частини одного народу - Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в єдину державу.

Відзначаючи День Соборності, ми не тільки вшановуємо пам'ять творців Акта Злуки, а й віддаємо шану мільйонам українських патріотів, хто стояв у витоках ідеї національного відродження заради рідної землі, хто своїм подвигом надихнув наступні покоління бути вільними, незалежними, єдиними!

Лише спільними зусиллями нам вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.

В умовах сьогодення це свято набуває особливого змісту, адже знову Українським патріотам доводиться боронити соборність та незалежність нашої Держави від агресора, що зазіхає на наші землі. Попри біль та смуток за втратами кращих синів Української Держави, Ми Українці, переможемо, і у цьому немає жодного сумніву!

 

Посольство України в Турецькій Республіці вітає всіх українців з Днем Соборності нашої Держави! Слава Україні!