Посольство України в Турецькій Республіці

, Київ 23:41

Відкриття виставки українського художника Івана Марчука в Ізмірі

09 березня, 20:23

8 березня 2018 року у м.Ізмір у одній з найпрестижніших галерей Туреччини Folkartgallery ( Adalet Mahallesi, Manas Blv. 37-2, 35530 Bayraklı/İzmir) відбулося відкриття виставки картин відомого українського художника Івана Марчука «Відлуння мрій». Експозиція була представлена 85 картинами, які охоплюють різні періоди творчості художника. 

Це вже четверта виставка митця саме у Туреччині. Його унікальна техніка та стиль надзвичайно сподобались поціновувачам мистецтва. Захід об’єднав відомих митців та бізнес, серед організаторів та учасників - керівники величезних холдингів, відомі колекціонери та представники мистецьких кіл. 

Враховуючи значну увагу у ЗМІ та серед пересічних громадян, виставка покликана стати однією з найкращих з-поміж 120 виставок І.Марчука, проведених раніше за кордоном. Лише під час офіційної церемонії відкриття експозицію відвідало близько тисячі людей. Захід супроводжувався під акомпанемент відомого оркестру, а всі бажаючі отримали виданий в Туреччині на трьох мовах каталог картин І.Марчука. 

Виставка художника Івана Марчука «Відлуння мрій» діятиме до 20 травня 2018 року. Закликаємо скористатися чудовою нагодою та безкоштовно ознайомитися з творами митця.