Портал в режимі тестування та наповнення
До уваги громадян України, які перебувають на території Туреччини з метою лікування або під час перебування в Туреччині потребують медичної допомоги!
Опубліковано 24 червня 2013 року о 16:49

У рамках медичного туризму і здоров'я туристів для пацієнтів приїжджають з-за кордону при Міністерстві Охорони здоров'я ТР був створений і продовжує функціонувати Відділ підтримання міжнародного пацієнта, який безкоштовно цілодобово сім днів на тиждень надає перекладацькі послуги. У колл-центрі надаються послуги англійською, арабською, російською, німецькою, французькою та персидською мовами.

Надані перекладацькі послуги та служба підтримки здійснюються за допомогою системи телеконференції:
1 - Іноземним громадянам, які звертаються за телефоном служби 112,

2 - Іноземним громадянам, які звертаються за телефоном служби 'SABİM' 184,

3 - Іноземним громадянам, які звертаються в адміністративні відділи державних і приватних лікарень, обласних організацій та центральних організацій Міністерства Охорони здоров'я,

4 - За медичними питань іноземних пацієнтів і туристів, які приїжджають в нашу країну,

5 - Переклади медичних довідок іноземних пацієнтів, які отримують лікування в лікарнях Міністерства Охорони здоров'я Туреччини.

 Іноземних пацієнтів, які звертаються за номерами 112 або 184, з'єднують з перекладачем Відділу підтримки іноземного пацієнта або ж іноземця, який звернувся до Відділу підтримки іноземного пацієнта, з'єднують за номерами 112 або 184 з медичним закладом та здійснюють потрійну телеконференцію.

Для того, щоб подзвонити з Туреччини, досить набрати 444 47 28, а для дзвінків з-за кордону слід набирати 0090 312444 47 28.

Додаткову інформацію можна знайти на сайтах : www.saglikturizmi.gov.tr ; www.visitturkeyforhealthcare.org ; www.healthtourism.gov.tr

Також, Міністерством охорони здоров'я Туреччини видано розпорядження про компенсацію витрат на лікування іноземців, які потрапили в автомобільну аварію під час свого перебування в Туреччині. Відповідно до даного документа іноземці, які потрапили в ДТП на території Туреччини, проходитимуть безкоштовне лікування в турецьких лікарнях.
Витрати на лікування іноземців будуть відшкодовані Комітетом соціальної безпеки (SGK) Турецької Республіки в рамках відповідних зобов'язань з виплат, а частина, що перевищує дані зобов'язання, компенсуватиметься в рамках страхового поліса туристичної або приватної медичної страховки.
Водночас, відкрита гаряча лінія для надання допомоги туристам. Будь-який іноземний турист має можливість цілодобово отримати кваліфіковану медичну консультацію по телефону 184.

Консультація за номером гарячої лінії надається російською, англійською, німецькою та арабською мовами.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux