Портал в режимі тестування та наповнення
Щодо консульських дій та послуг, які не належать до компетенції ЗДУ та МЗС
Опубліковано 24 червня 2014 року о 12:35

 1. Проставлення штампу «Апостиль».

Документи, які видані в Україні, завіряються штампом «Апостиль» в Міністерстві юстиції України або в Міністерстві закордонних справ України.

Документи, які видані компетентними органами Туреччини апостилюються відповідними турецькими Установами (Валілік, Каймакамлик)

 

 1. Які документи необхідні для одруження в Туреччині.

Список документів, які необхідно підготувати для оформлення шлюбу в Туреччині необхідно взяти в турецькому РАЦСі (Нюфус Даіресі).

У разі необхідності проставлення штампу «Апостиль» на свідоцтві про народження чи інших українських документах, необхідно звернутись до Міністерства юстиції України.

В Посольстві громадяни України можуть оформити нотаріальну заяву щодо шлюбної правоспроможності.

 

 1. Зміна прізвища після одруження.

Громадянки України, які вийшли заміж на території Туреччини, повинні в місячний термін змінити прізвище на чоловіче (якщо це вказано в свідоцтві про шлюб). Для цього необхідно взяти «Формуль Б» в Нюфус Даіресі (Управління у справах населення, турецький РАЦС), проставити на ньому штамп «Апостиль» і перекласти на українську мову із завіренням нотаріуса. З цими документами необхідно поїхати до України та звернутись до відповідних органів щодо зміни паспорту громадянина України та паспорту громадянина України для виїзду за кордон. Також, необхідно змінити прізвище в Картці фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний код)

 

 1. Оплата штрафу за порушення візового режиму Туреччини.

Громадяни України, які порушили візовий режим з Туреччиною та перебували на території держави більше дозволеного строку підлягають штрафуванню при виїзді з території Туреччини. Сума штрафу встановлюється індивідуально до кожної людини в залежності від порушення та визначається щорічно Міністерством Фінансів на підставі закону № 492 про внески та збори, тариф №6. В разі неможливості сплатити штраф людині забороняється в’їзд до країни строком до 5 років.

Для того, щоб зняти заборону на в’їзд в країну, треба звернутися для отримання особливої візи в дипломатичні представництва Турецької Республіки в Україні.

У випадку, коли строки порушення візового режиму не перевищують 15 днів та штраф за порушення візового режиму сплачений, заборона на в’їзд до Туреччини не передбачена.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux