Портал в режимі тестування та наповнення
Прес-реліз Посольства України в Турецькій Республіці з нагоди відзначення 22-ї річниці проголошення Незалежності України
Опубліковано 22 серпня 2013 року о 17:15

24 серпня 2013 року наша держава святкує визначну подію - Двадцять другу річницю проголошення Незалежності України.

22 років тому Україна розпочала новий етап у своїй історії, обравши незалежний шлях свого подальшого розвитку і визначивши демократію, забезпечення верховенства права та прав людини, соціально орієнтовану економіку як основні засади політичного, економічного і соціального життя. Тоді ж було створено необхідні передумови для повноцінного функціонування суспільства й усунуто перешкоди для повернення на батьківські землі представників депортованих народів.

Ключовим елементом становлення та розвитку незалежної України у новітній період визначено підтримання мирного та взаємовигідного співробітництва з усіма членами міжнародного співтовариства за загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права.

У двосторонній сфері Україна будує відносини стратегічного партнерства з ключовими зовнішньополітичними партнерами на принципах взаємної поваги, довіри та прагматизму.

У зовнішній політиці обрано стратегічний курс на європейську інтеграцію.

У грудні 1991 року Туреччина однією з перших визнала незалежність України.

З часів проголошення Україною власної незалежності, українсько-турецькі взаємини розвиваються досить інтенсивно. У цьому зв’язку активного розвитку набув політичний діалог, співробітництво в рамках міжнародних та регіональних організацій.

Активізація партнерських стосунків на політичному рівні дає змогу провадити взаємно вигідну економічну політику на рівні суб’єктів господарювання обох держав. Співробітництво України з Турецькою Республікою у торговельно-економічній та енергетичній сферах у даний час є одним із пріоритетних напрямків взаємодії та одним із ключових елементів формування стратегічного партнерства між двома країнами.

 Взаємини між нашими двома країнами розвиваються в атмосфері дружби, добросусідства та взаєморозуміння.

 Туреччина є й надалі залишатиметься одним з найважливіших партнерів України як у двосторонньому форматі, так і на регіональній та міжнародній арені.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux