Посольство України в Турецькій Республіці

Київ 11:25

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін прибув до Туреччини з офіційним візитом

29 березня, 20:40

29 березня 2018 року Міністр закордонних справ України П.А.Клімкін прибув до Туреччини з офіційним візитом. Візит розпочався з церемонії покладання вінку в Мавзолеї першого Президента Турецької Республіки М.К.Ататюрка. Згадуючи слова засновника Турецької Республіки, що Чорне море не розділяє, а зближує наші країни, П.А.Клімкін підкреслив, що з Туреччиною у нас перетинаються довгі історичні та культурні шляхи, зближує динамічне сьогодення та ще більше поєднають майбутні перспективи.

Окремим елементом сьогоднішньої програми стало відкриття Міністром оновленого консульського відділу Посольства з системою регулювання потоку відвідувачів та онлайн реєстрацією звернень, що дозволяє налагодити значно ефективніше обслуговування громадян.

Візит глави зовнішньополітичного відомства України триватиме до 31 березня. Його основною метою буде проведення Шостого засідання Спільної групи стратегічного планування під співголовуванням Міністра закордонних справ Туреччини М.Чавушоглу, проведення зустрічей з керівництвом Турецької держави та парламентарями, а також презентація фільму «Кіборги» та відкриття офісу ГО «Українська спілка» в Анкарі.